Slavnostní zahajovací koncert 2020

Máme obrovskou radost z toho, že vás můžeme srdečně pozvat opět po roce do Konventu Milosrdných bratří na Slavnostní zahajovací koncert a výstavu našich obou škol! Víc netřeba dodávat   Těšíme se na vás ve středu 23. září 2020 od 18 hodin, Vaše GYMUM a ZUŠ P.S. Spolu je nás vždycky víc!

Dražba pro Fenix

Přijďte si vydražit svůj obraz a podpořit tak dobrou věc! ♿️   Ve čtvrtek 16. ledna 2020 od 19:00 hodin se v jedinečných prostorách Mozartova sálu divadla Reduta koná benefiční aukce na podporu služeb ParaCENTRUM Fenix.   Množství obrazů, které vybrala odborná porota, patří našim šikovným žákům a studentům, a my jsme na ně po… Pokračovat ve čtení Dražba pro Fenix

Vernisáž výstavy – Plíseň

Srdečně zveme na velmi netypickou výstavu s názvem Plíseň. Studenti si téma sami zvolili! Navštivte ve čtvrtek Ateliéry Hybešova.

Hudební podvečer

Po úspěšném zahajovacím koncertě Vás rádi uvidíme na prvním letošním hudebním podvečeru. Jako vždy v úterý, tentokrát 3. října v 17.30 hodin v sále školy.

Hudební prázdniny na Červené Lhotě

Prohlídky zámků a hradů patří k tradiční prázdninové činnosti. Proč si ji tak nezpříjemnit hudbou? Zámek Červená Lhota bude opět hostit studentské soubory Souflé a Pištiband. Budou se na vás těšit od 22. srpna do 2. září.