Soutěžní úspěchy

květen 2017

Mládí a Bohuslav Martinů

Nella Mazáčová – zlaté pásmo

Lucie Krajčírovičová – stříbrné pásmo

Pedagogické vedení: Mgr. Jolana Zedeková

květen 2017

Teplické flautohry

Helena Hrivňáková – 1. místo (0. kategorie)

Pedagogické vedení: Marie Škarková

květen 2017

FLAUTIADA 2017

Richard Irein – stříbrné pásmo (kategorie I/A)

Pedagogické vedení: Marie Škarková 

duben 2017

Mezinárodní interpretační soutěž Pro Bohemia – dechové nástroje dřevěné 

Richard Irein – 3. místo (příčná flétna)

Pedagogické vedení: Marie Škarková

Darja Klementová – 2. místo (1. kategorie, klarinet)

Pedagogické vedení: MgA. Jiří Klement

duben 2017

Flautování – soutěžní přehlídka ve hře na zobcovou flétnu

Hana Drtílková – zlaté pásmo

Radek Mattuš – zlaté pásmo (5. kategorie)

Pedagogické vedení: Bc. Mojmír Poláček

březen 2017

Krajská přehlídka Výtvarného oboru ZUŠ

Adéla Doubková, Thea Jeřábková a Klára Cigošová – stříbrné pásmo a postup do celostátního kola

Pedagogické vedení: Mgr.Zuzana Pazdírková

Michaela Žáková, Adéla Daňhelová – postup do celostátního kola

cyklus prací: Anežka Přibylová, Klára Binková, Kateřina Kolčavová, Viktor Kostohryz a Kristián Dembický – postup do celostátního kola

Pedagogické vedení: Mgr. MgA. Petr Kunčík

Chcete vidět fotografie z přehlídky a všechny diplomy? Tak klikněte!

březen 2017

Okresní kolo žáků ZUŠ ve hře na smyčcové nástroje

Klára Pšeničková – 2. místo (věková kategorie V.)

Pedagogické vedení: MgA. Miloslav Raisigl

březen 2017

Krajské kolo žáků ZUŠ ve hře na klavír

Aneta Zmeškalová – 3. místo (věková kategorie I.)

Pedagogické vedení: MgA. Lucie Halíček-Czajkowská

Nella Mazáčová – 1. místo (věková kategorie IX.)

Lucie Krajčírovičová – 2. místo (věková kategorie IX.)

Pedagogické vedení: Mgr. Jolana Zedeková

 únor 2017

Okresní kolo žáků ZUŠ ve hře na klavír

Aneta Zmeškalová – 1. místo (věková kategorie I.)

Pedagogické vedení: MgA. Lucie Halíček-Czajkowská

Nella Mazáčová – 1. místo (věková kategorie IX.)

Lucie Krajčírovičová – 1. místo (věková kategorie IX.)

Pedagogické vedení: Mgr. Jolana Zedeková

 

 

listopad 2016

XIII. ročník Pěvecké soutěže Olomouc 2016

Theophilus Štourač – 3. místo (věková kategorie 5.A)

únor 2016
Celostátní výtvarná soutěž Celé Česko čte dětem 2016
na téma „Co mám rád/a!“

Valerie Macková2. místo(3. ročník I. stupně)
Pedagogické vedení: Mgr. Zuzana Pazdírková

únor 2016
BRNĚNSKÉ KLAVÍRNÍ MLÁDÍ přehlídka vybraných klavíristů brněnských základních uměleckých škol
Nella Mazáčová(3. ročník II. stupně)
Pedagogické vedení: Mgr. Pavlína Kovářová

leden 2016
21. ročník celostátní dětské výtvarné soutěže Vánoční malování 2015 v rámci projektu Děti malují pro Konto Bariéry
Ludmila Kovářová3. místo ve 4. kategorii (děti ve věku 11 – 12 let)
Pedagogické vedení: Mgr. Zuzana Pazdírková

leden 2016
21. ročník celostátní dětské výtvarné soutěže Vánoční malování 2015 v rámci projektu Děti malují pro Konto Bariéry
Tereza Švihálková1. místo ve 2. kategorii (děti ve věku 6 – 8 let)
Pedagogické vedení: Mgr. Zuzana Pazdírková

leden 2016
21. ročník celostátní dětské výtvarné soutěže Vánoční malování 2015 v rámci projektu Děti malují pro Konto Bariéry
Alexandr Zlámal2. místo ve 2. kategorii (děti ve věku 6 – 8 let)
Pedagogické vedení: Mgr. Zuzana Pazdírková

 

Soutěžní úspěchy našich žáků za školní rok 2014/2015