Soutěžní úspěchy

SOUTĚŽNÍ ÚSPĚCHY VE ŠKOLNÍM ROCE 2018/2019

červen 2019

Výtvarná soutěž „Jak vypadá Hartík?“

III. kategorie

Eliška Krejčí – 3. místo

 

květen 2019

Regionální soutěžní přehlídka čtyřruční hry a hry na 2 klavíry 2019

V. kategorie

Pavel Dospěl, Artiom Zusmanovich – Zlaté pásmo

Krajské kolo Geologické olympiády 2019

Kategorie C

Darja Klementová – 1. místo

Celostátní kolo Geologické olympiády 2019

Kategorie A

Darja Klementová – 5. místo

 

duben 2019

Ústřední kolo soutěže v komorní hře s převahou dechových nástrojů v Liberci

I Tre Fiati del Camino

Radek Mattuš, Martin Hamřík, Hana Drtílková – 1. cena ve IV. věkové kategorii

Rastislav Kozoň – cena poroty za pedagogickou činnost

 

Celostátní přehlídka Mládí a Bohuslav Martinů v Poličce

Nela Nečasová – čestné uznání

 

Celostátní přehlídka Mládí a Bohuslav Martinů v Poličce

Pavel Dospěl, Artiom Zusmanovich – bronzové pásmo ve čtyřruční hře na klavír

 

Celostátní přehlídka Mládí a Bohuslav Martinů v Poličce

Artiom Zusmanovich – čestné uznání

 

Celostátní přehlídka Mládí a Bohuslav Martinů v Poličce

Laura Keše – stříbrné pásmo v kategorii 15 – 16 let

 

25. ročníku Heranovy violoncellové soutěže pro mladé violoncellisty do 16 let v Ústí nad Orlicí

Jan Kovařík – čestné uznání 1. stupně ve 2. kole II. kategorie

 

Okresní kolo Biologické olympiády 2019

Kategorie C

Darja Klementová – 3. místo

 

Krajské kolo Geologické olympiády 2019

Kategorie A

Darja Klementová – 1. místo

 

Celostátní kolo VIII. ročníku Memoriálu Rosti Čtvrtlíka „Čtvrtlístek 2019“

Kategorie B – dramatizace divadelních textů

Kateřina Hrdinová – 1. místo a cena pro absolutního vítěze

 

březen 2019

Krajské kolo soutěže v komorní hře s převahou dechových nástrojů v Boskovicích

I Tre Fiati del Camino

Radek Mattuš, Martin Hamřík, Hana Drtílková – 1. cena ve IV. věkové kategorii

 

Krajské kolo soutěže v komorní hře s převahou dechových nástrojů v Boskovicích

Trio di Camino

Richard Irein, Marek Šimek, Eliška Horáková – 1. cena ve III. věkové kategorii

 

Krajské kolo soutěže v komorní hře s převahou smyčcových nástrojů v Ořechově

Baroque kvartett del Camino

Natálie Marková, Vojtěch Varvařovský, Jan Kovařík, Eliška Horáková – 1. cena ve III. věkové kategorii

 

3. ročník celostátní klavírní soutěžní přehlídky

Pianoforte per tutti

Nela Nečasová – Zlaté pásmo v 0. kategorii

Pedagogické vedení: Giovanna Spáčilová

 

Regionální kolo VIII. ročníku Memoriálu Rosti Čtvrtlíka „Čtvrtlístek 2019“

Kategorie B

Kateřina Hrdinová – 1. místo

 

únor 2019

Okresní kolo ZUŠ v komorní hře s převahou dechových nástrojů

I Tre Fiati del Camino

Radek Mattuš, Martin Hamřík, Hana Drtílková – 1. cena

Pedagogické vedení: Marie Škárková

Trio di Camino

Richard Irein, Marek Šimek, Tereza Horáková – 1. cena

Pedagogické vedení: Mgr. Rastislav Kozoň, Ph.D.

 

leden 2019

XIII. ročník Mezinárodní violoncellové soutěže Jana Vychytila

Jan Kovařík – 2. místo

Pedagogické vedení: Martin Škampa

Klavírní doprovod: Eliška Vomáčková

 

listopad 2018

XV. ročník Pěvecké soutěže Olomouc 2018

Teo Štourač – 2. místo

Pedagogické vedení: Vladimír Brázda

Klavírní spolupráce: Giovanna Spáčilová

Sára Jozová – 3. místo

Pedagogické vedení: Irena Vašíčková

 

 

 

 

 

Soutěžní úspěchy našich žáků za školní rok 2017/2018

Soutěžní úspěchy našich žáků za školní roky 2015/2016-2016/2017

Soutěžní úspěchy našich žáků za školní rok 2014/2015.